V tednu otroka (7. do 13. oktober) smo se v petek, 11., babice in dedki, učenci in učenke in učiteljice  v podaljšanem bivanju odpravili na pohod po okolici Vipavskega Križa. V eni uri smo prehodili pot do Ceste, nato pa smo hojo nadaljevali do ‘Mal’ke’, ‘Makovcev’ in po ‘Fratah’ nazaj v Križ. Prehodili smo del ‘Poti okoli Vipavskega Križa’. Udeležba na pohodu je bila res velika. Vsem babicam in dedkom se najlepše zahvaljujemo, da so prišli in pomagali uresničiti našo željo, da bi šli na pohod babice in dedki skupaj z vnukinjami  in vnuki. Zamisel je ostala neuresničena še od lanskega šolskega leta, ko sta nam načrte prekrižala deževni maj in vroč junij.

Upamo, da ste preživeli lep zgodnji popoldan z nami in da se boste tudi prihodnjič udeležili naših dejavnosti.