Petek, 10. junija 2016, bomo preživeli v Živalskem vrtu Ljubljana. Odhod avtobusa je ob 8h iz Vipavskega Križa, povratek pa okrog 14h prav tako v Vipavski Križ.

Imeli bomo voden ogled, kar nas bo skupaj z vstopnino stalo okrog 5 € na otroka (plačilo s položnico). Otroci naj imajo s sabo le nekaj evrov za sladoled. Malico bodo dobili v šoli, lahko pa vzamejo s sabo še kakšen prigrizek in dodatno pijačo. Oblečejo in obujejo naj se športno in vremenu primerno.

Podaljšano bivanje bo kot ponavadi do 16.15, otroci bodo dobili tudi kosilo. Zaradi organizacije dela vas prosimo, da pravočasno/čimprej odjavite kosilo oziroma podaljšano bivanje, če bo vaš otrok po končanem dnevu dejavnosti odšel domov. Obvestila skupaj z obrazcem za odjavo bodo otroci dobili v šoli. Samo na podlagi ustne odjave otrok ne bomo pustili domov.