Letos smo praznovali teden otroka od ponedeljka, 5. oktobra, do nedelje, 11. oktobra 2015.

V ponedeljek so otroci iz tretjega in četrtega razreda nastopali v prvi oddaji šolskega radia. Predstavili so nam razmišljanja otrok iz druge skupine podaljšanega bivanja (2. in 3. razred) o stripih. Če ste si ogledali našo spletno stran, potem že veste, da se v podaljšanem bivanju to jesen ukvarjamo prav s stripi. Morda pa so koga od naših otrok navdušili za branje, ko so o stripih tako živo pripovedovali.

V sredo so prinesli v šolo svoje najljubše igrače, v četrtek jih je obiskal tolkalec Dejan Štemberger – delavnico nam je ponudilo Medobčinsko društvo prijateljev mladine Ajdovščina, v petek pa so tekli – prvič po obnovljenem Vipavskem Križu.

Upamo, da se je praznovanje tedna otroka nadaljevalo tudi v soboto in nedeljo.