‘Povabimo sonce v šolo’ je tema letošnjega Tedna otroka, ki ga praznujemo vsak prvi teden v oktobru, letos od 2. do 8. 10.

Vsem otrokom in njihovim bližnjim želimo zabaven, ustvarjalen in doživetij poln teden otroka!

PREBERITE, KAKŠNO ŠOLO SI ŽELIJO KRIŠKI UČENCI:

Jaz bi rada šolo z daljšimi odmori.

Želim si šolo, ki ne bi imela domačih nalog.

Zelo bi mi bilo všeč, če bi se med poukom zabavali, ustvarjali in kuhali.

Šola mi je všeč taka, kot je, rada bi samo mali daljši odmor.

Rada bi, da bi veliko tekmovali in veliko brali. Rada bi tudi, da bi veliko risali in plesali.

Želim si šolo z bazenom, dobro sladko hrano in dobro pijačo.

Rad bi, da bi na dvorišču imeli sladoled in bazen, da bi se lahko osvežili.

Želim si tako šolo, kot je zdaj. Imam najboljše prijatelje in dobre učiteljice. S šolo sem zadovoljen.

IN KAJ SMO POČELI V TEDNU OTROKA?

Ogledali smo si predstavo Mehurčki, ki nam jo je podarilo Društvo prijateljev mladine Ajdovščina (sijajno!), risali smo s kredami (zabavno!), obiskali smo Fructalov Dan odprtih vrat (poučno in zabavno!), se preizkusili v izdelavi smutijev in sadnih nabodal (praktično in okusno – njam!), in se igrali z igračami, ki smo jih prinesli v šolo (igrivo in ustvarjalno!).