Še malo pa bomo tekli pomladnim počitnicam naproti. Doma bomo od 27. aprila do 2. maja, spet v šoli pa v sredo, 3. maja. Do konca šolskega leta nas čaka še nekaj preverjanj in ocenjevanj, pa tudi:

• prireditev za starše, stare starše in druge – načrtovana je za 31. maj (sreda), letos bo imela naslov ZAMENJAŠ – ZAMENJAM!, saj bomo skupaj pripravili bolšjo tržnico, na kateri bomo lahko zamenjali knjige, igrače, računalniške igrice, CD-je, skratka vse, kar se nam je nabralo doma ali pa smo se naveličali uporabljati … Če bo vreme lepo, bomo ‘stojnice’ postavili na dvorišču, seveda pa bodo ob tej priložnosti nastopili tudi naši otroci. Vabilo sledi.
  • zadnji naravoslovni oziroma športni dan, ko se bomo vsi štirje razredi skupaj z učiteljicami odpeljali predvidoma v VOLČJI POTOK. O datumu  in drugih podrobnostih vas bomo še obvestili.
  • nastop naših otrok na prazniku Krajevne skupnosti Cesta, na prireditvi ob 30-letnici tekmovanja za čiste zobe in na Kriških semanjih dnevih, vse junija.

O vsem vas bomo še podrobno obvestili.