V lanskem šolskem letu smo v podaljšanem bivanju z vašo pomočjo v okviru projekta Etika in vrednote pripravili zelo odmevno razstavo o družinski tradiciji.

Letos vas vabimo, da s skupnimi močmi sodelujemo v projektu založbe Rokus Klett IGRE NAŠIH BABIC IN DEDKOV, ki se prav tako navezuje na tradicijo. Iz pozabe bi radi obudili igre, ki ste se jih igrali, ko ste bili majhni. Nekaj jih imamo že zbranih, saj se je s tem področjem veliko ukvarjala nekdanja kriška učiteljica Ivana Cigoj, morda pa bomo ob tej priložnosti odkrili še kakšno novo igro ali morda različico igre, ki jo že poznamo.

Otroci bodo domov prinesli obrazec za opis igre, če se spomnite več iger, lahko v šoli dobijo dodatne obrazce. Časa je ves marec, saj je rok za oddajo zbranega 15. april.

Upamo, da se boste prijazno odzvali našemu vabilu. Zbrane igre bomo tudi predstavili v šolski avli.

Rezultat iskanja slik za stare igre za otroke slike