Revija otroških in mladinskih pevskih zborov Naša pomlad 2016, na kateri se je predstavil tudi pevski zbor naše šole, se je končala z zaključnimi koncerti najboljših zborov in sicer v Kopru 17. maja, v Idriji 24. maja in v Tolminu 25. maja, na katere  se je uvrstilo dvaindvajset od sto enaintridesetih pevskih zborov, ki so nastopili na reviji.

Velika čast – zapeti na koncertu najboljših – je doletela tudi naš pevski zbor. Pesmi Sedem lisičic, Kin-kaj-ku, Ljubljanski zmaj in Tujček maček so zapeli v  Kinogledališču v Tolminu, v družbi mladinskih pevskih zborov OŠ Dobrovo in OŠ Koper in otroških pevskih zborov OŠ Šmarje pri Kopru, OŠ Komen, OŠ Tolmin in OŠ Koper.

Pevski zbor vodi Nataša Valič, na klavirju ga spremlja  Franc Leben. Ta koncert je nagrada zanju, pa tudi za otroke, ki vsak teden vadijo petje in svoje pevsko znanje samozavestno pokažejo tudi na odru med najboljšimi. ČESTITAMO!

IMG_3516 IMG_3518 IMG_3527 IMG_3528 IMG_3531