Veliko se je dogajalo v zadnjem mesecu leta 2015. Prvošolci so se učili o zdravi hrani in pripravili sadna nabodala – njam! slastna so videti – poglejte sliko.

Skupaj s prvošolci in z drugošolci z vseh petih podružnic so si v četrtek, 17. decembra, v Lutkovnem gledališču Ljubljana ogledali lutkovni predstavi Mojca Pokrajculja in Jutri je bila zabava. Na povabilo gospe Melite Košir so po predstavah še na kratko obiskali uredništvo revij Družina in Mavrica.

V petek, 18. decembra, je bila na vrsti tretja oddaja šolskega radia – tretješolci so nam prebrali pravljico Rdeča kapica.

Imeli smo tudi proslavo dneva samostojnosti in enotnosti, na kateri so nastopili pevski zbor, učenci vseh štirih razredov, pa tudi otroci iz obeh skupin vrtca. Ker je to čas pričakovanja božičnih in novoletnih praznikov, je bila seveda veselo predpraznično zimska.

Za konec še novoletno voščilo:

KO BI LE MOGLI, KO BI LE ZNALI,

BI PRAVO SREČO VAM POSLALI.

TAKO PA SPREJMITE LE ŽELJE,

DA SE KAR SAMA K VAM PRIPELJE.

Vse dobro v letu 2016