Konec šolskega leta se bliža z velikimi koraki. Vreme z deževnimi dnevi otrokom pomaga, da laže opravljajo zadnje šolske obveznosti. Še nekaj dogodkov in odhiteli bomo veselim počitniškim dnevom naproti.

Ta teden, v četrtek 28. maja, bodo vsi četrtošolci dobravske šole preživeli naravoslovno dopoldne v Ajdovščini. Ogledali si bodo čistilno napravo, elektrarno in muzej.

V nedeljo, 7. junija, bodo praznovali Cestarji. Letos bo praznik posebno svečan, saj bo del tradicionalnega praznovanja tudi otvoritev doma krajanov. V kulturnem programu bo sodeloval pevski zbor naše šole.

Sredo, 10. junija, smo rezervirali za zadnji športni dan. Šli bomo na grad Snežnik in v lovski in polharski muzej. O dogodku bomo poročali.

Rezultat iskanja slik za grad snežnik         Rezultat iskanja slik za grad snežnik